Publikuar: Korr 19 2022 09:55

Banes me qera ne mati 1

EUR

/ muaj
Publikuar: Korr 19 09:55
Shikime: 206
Leshohet banesa me qira ne rrugen B tek ndertesa 13 kateshe . Banesa eshte e mobiluar ne teresi dhe ploteson te gjitha kushtet per jetese .Banesa ka kete renditje :

-Salloni me kuzhine
-Dy dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon
-Koridor
-Kati 12
Cmimi : 300 Euro

Per me shume informacione :+38345454984
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione