Banes me qera në Ulpian

220 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Besnik 02 Dhj 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe

Leshoj banesen me qera në Ulpian afer Fontanes, banesa posedon 2 dhoma dhe kuzhinen e veqant si dhe në qmim llogaritet nxemja qendrore, uji dhe mbeturinat, për me shume informata thirrni në kete nr tel dhe Viber +38349330999
Leaflet
Në fillim