Publikuar: Korr 21 2022 09:55

Banes me qera ne ulpian

EUR

/ muaj
Publikuar: Korr 21 09:55
Shikime: 555
Banes me qira ne Ulpian afer pazarit, afer Beni dones , perball me Market Mollen, banesa eshte lyer dhe pastruar ne detaje, si dhe eshte e renovuar:

Kuzhin me tyrezari + nje shtrat i ri
Dhome me dy shtreter
Banjo
Kati 1
Hyrja me mirembajte te NPB.
Qmimi : 220 euro .
+38345454984
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione