banes me qera nga "Ecoimpex"

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Ecoimpex 12 Tet 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
leshohet banesa me qira qe gjendendet ne Dardani tek Santeja. Banesa ka 65m2 dhe ka 3dhoma,kuzhin,banjon dhe eshte e mobiluar me mobile te reja.Preferohet per familjar ose te punsuar.
Ecoimpex
045502040
Leaflet
Në fillim