Banes me qera per zyre

350 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Dani Dje 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe

Banesë - Zyre 80m2 me qira te Rruga C.

Banesa gjendet te Rruga C në rrugë kryesore në objektin e ndërtuar nga “Alko Group” në katin e 2-të.
Banesa ka një hapsië shumë të organizuar dhe ndodhet në një ambient shumë të përshtatshëm I cili mund të përdoret per veprimtari të ndryshme biznesi por edhe për banim.
Banesa posedon ngrohje qëndore me rrymë.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma pune
|1 Banjo
|1 Ballkon
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione