Banes me qera Qender 2+1

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Premium Patundshmëri Sot 10:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Premium Patundshmeri

Banes me qira ne Qender mbrapa hotel Sirius📍

Banesa posedon:

Sallon | Kuzhine | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Koridor | kati VI

Çmimi: 300€

☎ 044 100 793 & Viber +383 44 100 793 & 045 411 116
iiyezby D
Premium Patundshmëri
PREMIUM Patundshmëri Gjej rehatinë shpirtërore me ne! Premium Patundshmëri është agjension e specializuar në fushën e patundshmërive. Agjensioni është themeluar në vitin 2016 e cila merret me shitje, blerje ose qiradhënje të shtëpive, banesave, lokaleve, garsonierave etj. Premium Patundshmëri me ekipin e tij profesional ju përgjigjet kërkesave të ndryshme të klientevë në lidhje me çështjet e pasurive të paluhatshme. Poashtu objektivi i agjensionit tonë është që të rritet biznesi vit pas viti duke marrë parasysh profesionalizmin dhe motivitetin e stafit për të zgjeruar vazhdimisht njohuritë dhe për të përmirësuar performancat e tyre. Kompania jonë ofron shtëpi, banesa, lokale, zyra, garsonjera, troje në shitje apo me qira, me kvadratura të ndryshme, të cilat do të përshtaten me kërkesat e klienteve. Shtëpitë me qira apo në shitje që ofrojmë ne ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës. Banesat dhe garsonjerat e ofruara me qira apo në shitje ndodhen në Dragodan, në lagjen Bregu i Diellit, në Mati dhe shumë lagje të tjera të Prishtinës. Kemi oferta të lokaleve dhe zyrave me kuadratura të përshtatshme të kërkesave të cdo klienti, të cilat ndodhen në Mati, Dardani, në qender të Prishtinës etj. Tokat e ofruara nga Premium Patundhsmëri ndodhen në Graçanicë, Brezovicë dhe Proshtin. Agjensioni Premium është një kompani e cila ofron banesa, shtëpi, troje, garsoniera, lokale dhe zyra me qira apo në shitje, me çmime të ndryshme të cilat do ti përgjigjen nevojave dhe mundësive të cdo klienti. Nëse keni nevoj të blini, shisni apo jepni me qira pasuritë e juaja të paluhatshme na kontaktoni ose vizitoni në zyrat tona, të cilat ndodhen në rrugën B në Prishtinë ose në zyrën te kafet e vogla. Të gjitha banesa, shtëpi, lokale, zyra dhe patundhsmëri të tjera të ofruara nga kompania tonë mund ti gjeni edhe në faqen tonë në Facebook ose në shitoren tonë në merrjep.com.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga B Prishtinë Tregoje në hartë
+38344100793
https://www.facebook.com/premiumpatundshmeri
Premium Patundshmëri
+38344100793
Leaflet
Premium Patundshmëri
Banes me qera Mati 1, 200€ 200 EUR
Lokal me qera ne rrugen C, 20m2 200 EUR
Banes me qera Ulpiane 2+1, 280€ 280 EUR
Banes me qera Dardani 220€ 220 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione