banes me qera

Jepet me qera nga: ZUK ZEKA 08 Tet 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Lëshoj banesën me qëra kati I tret,
banesa është 3 dhomshe ka këto orendi :sallon ,kuzhin,2 dhoma fjetje ,banjo,koridor,ballkon.dhe ka ngrohje qëndrore nga termokosi .banesa gjendet në Ulpian afër pompes së benzinit ina petroll
ZUK ZEKA
044144526
Leaflet
Në fillim