banes me qera

290 EUR /muaj

Jepet me qera nga: fidaim gashi 07 Sht 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Leshohet banesa me qera afer ish shkolles teknike,objekti banesor esht i sapo ndertuar, banesa esht e pa mobiluar perpos banjos dhe kuzhines. nr-kontaktus 044467489
fidaim gashi
044467489
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione