Banes me qira 300 euro ne Dardani te Bill Klintoni !DELTA

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Dje 14:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Zyre me qira ne Aktash !Delta 250 EUR
Ofrohet trualli per ndertim ne Mati 1!DELTA 0 EUR
Ofrohet banesa me qira ne Lagjen Emishr !DELTA 250 EUR
Banes lukszoe 146m2 me qira ne qender!DELTA 0 EUR
Lëshohet banesa me Qera në Dardani - Prishtinë, afër Bulevardit Bill Clinton

Banesa është e renovuar dhe krejtësisht e mobiluar me kuzhinë dhe paisje përkatëse elektronike. Banesa është e pastruar dhe e dezinfektuar. Ndodhet në katin e 7-të me parking dhe lift funksional të mirëmbajtur si dhe me Termokos. Po ashtu banesa posedon edhe këndin e lojërave per fëmijë. Banesa përbëhet nga:

*Para Koridori,
*Koridori,
*Kuzhina me qendrim ditor,
*Salloni,
*Dhoma e Fjetjes,
*Banjo,
*Terasa,

Çmimi i fundit 300 Euro / Muaj + depoziti

Kodi: 42578

049 445 711 --- 044 556 777 --- 048 556 777 --- 049 157 113
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38349157113
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
  Online
049445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet Banesa me qira ne lagjen e spitalit! DELTA 250 EUR
Zyre me qira ne Arberi te Ambasada Amerikane !DELT 500 EUR
Banes me qira ne Mati 1 -- 240 euro !DELTA 240 EUR
Shitet banesa 85m2 ne qender te Qafa!DELTA 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione