Banes me qira 85m2 te Standardi-Bregu i Diellit!DE

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 01:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Shiten 10 banesa ne lagjjen Mati 1!DELTA 0 EUR
Penthouse ne shitje ne Lagjen Dodona !DELTA 135 000 EUR
Shitet banesa me 3 dhoma gjumi 107m2 ne Arberi!DEL 950 EUR
Banes me qira ne Ulpiane 250 euro !DELTA 250 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Ofrohet me qira banesa e mobiluar me stil modern ne lagjjen"Bregu i Diellit"tek banesat e "Standardit"Banesa ndodhet ne pozicion te mire banimi dhe ka ne dispozicion:
●2 dhoma gjumi
●Dhome dite
●Kuzhine e veçante
●Banjo&Wc
●2 ballkona
●Depo
Banesa ka pamje te hapur te papenguar nga te dyja anet,ka afer trafikun urban,çerdhet dhe te gjitha komoditetet.Banesa ka ekspozim maksimal ndaj rrezeve te diellit.
KODI:39055
Çmimi:300€ i Padiskutueshem
Kontakti:049 157 113--049 445 711--044 556 777

DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38348556777
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
  Online
+38349157113
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Garsonjere me qira te Muhaxheret !DELTA 250 EUR
Banes 100m² me qira ne qender te qytetit!Delta 900 EUR
Shitet lokali 84m2 ne qendren Tregtare ne Dardani 0 EUR
Ofrohet Lokali Me Qira 265M2 Ne Rrugen B!DELTA 2 100 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione