Banes me qira afer Hotel Siriusit

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Goldenvisari@gmail.com 28 Jan 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Ofrohet per qira banesa ne Qender m'rapa Hotel Siriusit dhe posedon:

Sallon me kuzhin.
Dhome gjumi dopio.
Dhome gjumi 2 kreveta.
Banjo.
Teras.
Kati i dyte.

Qmimi:300 euro

Per me shum info:
+383 49 759 581 | viber | whatsApp |
Goldenvisari@gmail.com
  Online
049759581
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione