Banes me qira mbi Parkun e Qytetit (q230)

220 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni Demiri Dje 12:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banes me qira mbi Parkun e Qytetit (q230)

►Kodi: Q230

►Renditja :

►Sallon me kuzhine

►Dhome gjumi

►Banjo, ballkon , koridor

►Lokacioni: Rruga ; Shaqir Kelmendi

►Siperfaqe: 60m2

►Çmimi: 200 €+ depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
AgjensioniDemiri@gmail.com
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook
Leaflet
Agjensioni Demiri
Q202 Banese me qira ne qender 350 EUR
U106 Garsonjere (Zyre) me qira në Ulpian. 350 EUR
Kerkoj truall, parcele 0 EUR
Troje për shitje në Prugoc , afer Lumit LLapi 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione