Banes me qira ne Bregun e Diellit !DELTA

270 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri 09 Pri 14:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Banes me qira ne Qender (rr.Bajram Kelmendi) !DELT 250 EUR
Shtepi me qira per zyre 440m2 ne Qender !DELTA 0 EUR
 Ofrohet me qira banesa 50m2 ne Tophane !DELTA 330 EUR
Shitet Penthouse 220m2 ne Arberi te fivestar!DELTA 0 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Leshohet banesa me qera ne Bregun e Diellit ne Rr. Vellezerit Gervalla tek banesat e Hinta. Banesa eshte ne katin e pare dhe eshte e mobiluar ne teresi.Ajo ka 1 dhome, sallonin, 1 dhome te vogel qe eshte e ngjitur me sallon ku gjendet tavolina e bukes, kuzhinen, banjon, koridorin, 1 shpajz dhe 2 ballkona. Banesa eshte izoluar para pak kohe dhe ka nxemje qendrore nga Termokosi, dhe ne hyrje eshte instaluar sistemi i interfonit dhe hyrjes me kartele para 1 viti ku askush pervec banores e lagjes nuk do te kete casje te hyje brenda ne ndertese. Lagjia eshte shume e qete nderkaq eshte perparesi sepse keni casje ne linjat e autobuseve 4, 3C, 3 etj shume afer e njeherazi shkolla fillore Ismajl Qemajli nuk eshte larg. Banesa gjendet ne bllokun e banesave perballe Royal Mall dhe eshte ndertim i vjeter. Çmimi 270 € plus depoziti

Kodi: 39799
049 445 711
044 556 777
049 157 113
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38348556777
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
  Online
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet me qira Banesa 84m2 ne Dragodan ! DELTA 350 EUR
Banes me 2 dhoma gjumi me qira ne Mati 1!DELTA 240 EUR
Ofrohet per shitje banesa 126m2 ne Kalabri !DELTA 850 EUR
Ofrohet me qira banesa 68m2 ne Ulpiane !DELTA 350 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione