Banes me Qira ne Dardani te Bashkesia e 3 Lokale

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni Prishtina City 03 Qer 10:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Prishtina City
Shitet 1 Hektar Toke - Shtepi 340 m2 - Ferm 400 m2 230 000 EUR
Banes Komode me Qira ne Emshir - PRISHTINA STAR 500 EUR
Banes 2 Dhomshe me Qira Afer Royal Mallit 300 EUR
Shitet Banesa 3 Dhomshe ne Mat - Baruti  Group 750 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banes me Qira ne Dardani - Kodi 1559

Lokacioni: Perball Restorant Dubrovnikut Afer Bashkesis se 3 Lokale

Siperfaqe: 45 M2

Kati 9

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Termokos
- Lift
- Uj 24 H
- Mirembatje te Hymjes

Çmimi €200

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Agjensioni Prishtina City
Agjencioni Prishtina City është portal i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Prishtin Tregoje në hartë
044 302 000
https://www.prishtina-city.com
Agjensioni Prishtina City
  Online
044 302 000
Leaflet
Agjensioni Prishtina City
Shitet Lokali ne Ulpian Perball Interexit 98 000 EUR
Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Fush Kosov 35 000 EUR
Banese 2 Dhomshe me Qira Afer Rruges B 250 EUR
Shiten 1.42 Hektar Ari ne Qagllavic Afer City Gril 10 000 EUR
Në fillim