Banes me Qira në Dardani te Santea e mobiluar 280

280 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Premium Patundshmeri 21 Sht 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Ofrohet banesa me Qira ne Dardani te Santea.
Banesa gjendet në katin e parë dhe posedon:
-Një dhome gjumi
-Sallon
-Kuzhinë & trapezari
-Banjo,koridor.
Komplet e mobiluar.
Preferohet per familjar.

Çmimi: 280 €/muaj.

Tel: 045478477
Premium Ptundshmeri
Premium Patundshmeri
045478477
Në fillim