Banes me Qira ne Dragodan 500€

500 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Premium Agjencion 17 Dhj 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Banes me Qira ne Dragodan, permi "Five Star"
Banesa posedon:
2 dhoma gjumi
Sallon dhe kuzhine
Ballkon te madh
Super e mobiluar, pamja perendim

Çmimi: 500€

Tel +383 45 478 477 Vib 045478477
045560960
Premium


Premium Agjencion
045 560 960
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione