Publikuar: Korr 13 2022 10:38

Banes me qira ne Dragodan

EUR

/ muaj
Publikuar: Korr 13 10:38
Shikime: 166
Leshohet banese me qira ne Arberi-Dragodan afer Meridianit .Banesa eshte e mobiluar dhe ploteson te gjitha kushtet per banim .
Ka kete renditje :

-Salloni me kuzhine
-Nje dhome gjumi
-Ballkon
-Banjo
-Koridor
-Kati 3
Cmimi : 230 Euro

Per me shume informacione :+38345454984
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione