Banes me qira perball konvikteve #iBRO GROUP

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: iBRO GROUP Sot 15:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Leshohet banesa me qira ne lagjen Ulpiana saktesisht perball konvikteve. Banesa eshte pershtatshme per studente ose qift. Banesa ka kete renditje:

1) Dhome dite-gjumi
2) Kuzhine
3) Banjo

Kodi i baneses 467

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne nr:

+38344857565 + Viber
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
Leaflet
iBRO GROUP
Banesë me qira tek Mati 1  #iBRO GROUP 200 EUR
Shitet banesa në Kalabri #iBRO GROUP 0 EUR
Banese me qira te Bahollt #iBRO GROUP 450 EUR
Shitet banesa në Prishtinë #iBRO GROUP 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione