Banes me qira, Sllovenia Sport rru. ''Trink Smaili

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: besnik 06 Gush 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Banesa gjendet ne katin e parë, rr. Trink Smaili, afer Hotel Sirus, dhe ka këtë rënditje:
- Dy dhoma fjetje,
- Sallon,
- Kuzhin ndaras nga salloni,
- Ballkon,
- Banjo.
Banesa lirohet nga dt. 18.08.2018.
Leaflet
Në fillim