Publikuar: Korr 13 2022 10:38

Banes me qira te parku qytetit afer sllovenia sport

EUR

/ muaj
Publikuar: Korr 13 10:38
Shikime: 264
Banes me qira te parku qytetit afer sllovenia sportit posedon -
salloni dhe kuzhina
dhoma gjumi dy
banjo
ballkon
kati 5 me lift
banesa osht e lir prej dates 18 qershor
qmimi 300 euro
+38345454984
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione