Publikuar: Korr 13 2022 10:38

Banes me qira te parku qytetit

EUR

/ muaj
Publikuar: Korr 13 10:38
Shikime: 168
Leshohet banesa me qira te parku qytetit afer ambasades zvicrres posedon
salloni dhe kuzhina
dhoma gjumi dy
banjo
ballkon
kat 2
qmimi 350 euro
+38345454984
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione