Banes me qira te Qafa 250 euro !DELTA

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Dje 07:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohen per Shitje 5 Ari Toke ne Emshir ! DELTA 12 500 EUR
Ofrohet me qira kat shtepie 180m2 ne Aktash 600€ 800 EUR
Banes me qira te Sheshi "Zahir Pajaziti" !DELTA 0 EUR
Ofrohet Banesa 65m2 me qira te kafet e vogla!DELTA 270 EUR
Banes me qira ne qender te Qafa rr. UÇK (afer Postes)

Banesa ndodhet ne katin e X te banimit me ashensor funksional. Ka kete renditje: nje dhome gjumi, dhome dite me kuzhine, ka nxemje qendrore me Termokos. E pershtatshme per çifte (jo student/e, lirohet me 1 Janar 2021) Çmimi 250 € + depoziti eshte i obliguar

Kodi: 42435

049 445 711
044 556 777
049 157 113
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38348556777
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
  Online
049445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet banesa komode me qera ne qender !DELTA 350 EUR
Banes me qira ne Dardani te SachCaffe- !DELTA 320 EUR
Objekt afarist 850m2 me qira ne Lakrishte!DELTA 0 EUR
Shitet lokali 70m2 ne qender afer sheshit!DELTA 330 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione