Banes me qira tek Kacallaret #iBRO GROUP

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: iBRO GROUP Sot 15:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Leshohet banesa me qira tek Kacallaret afer shkolles se mesme Sami Frasheri ne Prishtine. Banesa eshte e pershtatshme per qift apo 3 persona. Kjo banes ka kete renditje:

1) Sallon
2) Kuzhine
3) Dhome gjumi
4) Banjo
5) Ballkon

KODI I BANESE 462

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne nr:
+38344857565 +Viber
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
Leaflet
iBRO GROUP
Banesë me qira në B.Diellit #iBRO GROUP 350 EUR
Shitet banesa tek Banesat e Bardha #iBRO GROUP 0 EUR
Banesë me qira në B.Diellit #iBRO GROUP 350 EUR
Apartment për qëndrim afatshkurtë #iBRO GROUP 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione