Banes me qira Tophane 300€

Jepet me qera nga: Premium 14 Tet 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qira ne Tophane
Banesa gjendet ne katin e I dhe posedon:
Siperfaqe 100m2 | Sallon me kuzhin | Dy dhoma gjumi | Banjo | Ballkon |
Banesa lirohet me 1 nentor
Qmimi: 300€
Tel: 045478477 Vib: +38345478477
Agjencioni Premium
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim