banes me qira zona lindjes afer ambullantes kati 2

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: besim 11 Tet 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
banes me qira zona lindjes afer ambullantes lagja e presidences .... ka dy dhoma gjymi salllon kuzhin ballkon dy banjo e mobiluar me nzemje qendrore gjitha kushtet e mira ... qmimi 300 ero ne ket qmim perfshihet edhe nzemjet nuk ka nevoj me paku nzemje paguj un ok per ma
shum kontakto ne 044 185 153 dhe 044341 883
Leaflet
Në fillim