Banes me qira

Jepet me qera nga: Bedri 08 Tet 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa gjindet ne dardani ( lakrishte )
Banesa ka dy dhoma sallon kuzhin banjo karidor me hapsir te madhe dyr dhe dritare me izolim ashensor dera hyrse e blinduar
Leaflet
Në fillim