Banes me.qira

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Banes me qira 24 Sht 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Për vendbanimin
Leshoj banes me.qira ne Prishtine , Ulpiane perball ish Moxartit. Banesa ka.kete renditje. Dhome- kuzhine , nje dhome tjeter te madhe, banjon, koridorin. Eshte e renovuar dhe mobiluar komplet
Banes me qira
049 100 726
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione