Banes Moderne me Qira ne Arberi te Minimaxi

480 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni Prishtina City 18 Jan 14:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Prishtina City
Objekt (zyre) me Qira ne Qender 800 EUR
OFERT - Banes 3 Dhomshe e Sapomobiluar ne Mat 300 EUR
Super Banes me Qira ne Rrugen B te Royal Malli 420 EUR
Shitet Banesa ne Rrugen C - Afer Del Posto 49 500 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banes Moderne me Qira ne Arberi - Kodi 1804

Lokacioni: Te Minimaxi

Siperfaqe: 80 M2

Kati 4

Renditjet

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me kuzhin
- Banjo
- Ballkon
- Koridor

Posedon

- Nxemje Qendrore me Rrym
- Lift
- Mirembatje te Hymjes
- Uj 24H

Çmimi €480

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Agjensioni Prishtina City
Agjencioni Prishtina City është portal i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Prishtin Tregoje në hartë
044 302 000
https://www.prishtina-city.com
Agjensioni Prishtina City
  Online
044 302 000
Leaflet
Agjensioni Prishtina City
Shitet Lokali ne Ulpian Perball Interexit 98 000 EUR
Banes 2 Dhomshe me Qira ne Ulpian te Fontana 250 EUR
PentHous me Qira ne Bregun e Diellit - 180 m2 600 EUR
Banes Komode me Qira te Parku i Qytetit 220 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione