BANES NE EMSHIR TE GJELLTORE NAZI

170 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Dugi 15 Nën 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Jap me qira banesen ne Emshir te Kullat e Arabve, tek gjelltorja Nazi. Banesa gjindet ne katin e 3, ka lift e mobiluar dhe ka kete renditje:
-salloni me kuzhine
- e gjumit
-banjo
- ballkon dhe
- korridor
Banesa leshohet per qifte dhe ata qe punojne!
Çmiki eshte 170 euro!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione