banes ne lakrishte / dardani

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: bedri 23 Gush 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
banesa ka 2 dhoma gjumi 1 sallon 1 kuzhin korridor me hapsir te madhe dyr dhe dritare me izolim nxemeje me termokos ashensor { lift } 24 ore me kartele
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione