Banes ne qender te Prishtines

400 EUR /muaj

Jepet me qera nga: H.Ramadani 12 Tet 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Leshoj banes me qera ne qender te Prishtines me saktesisht perball qendres se penzionereve .
Banesa eshte ne katin e 4 . Posedon 1 dhome gjumi, sallon,kuzhine,dhome trepezarie, banjo dhe ballkon. Posedon uje 24h me rezervuar dhe nxemje qendrore personale me rryme .
Cmimi eshte 400 euro .
H.Ramadani
044 240 240
Leaflet
Në fillim