Banes

170 EUR /muaj

Jepet me qera nga: ismet 23 Gush 00:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Leshoj banesen me qera afer Gjimnazit Sami Frasheri dhe koegjit Dardania ka afer shkollen fillore Pjeter Bogdani si dhe Shtepin e Shendetit banesa posedon dy dhoma koridor kuzhin banjo dhe ballkon eshte e mobiluar ujin mbeturinat mirmbajtjen ne koridore e paguan pronari
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione