Banesa 65m2 me qira ne Ulpiane

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Rozi 08 Pri 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banesa 65m2 me qira ne "Ulpiane" saktesisht mbrapa "AAK-se" te kompleksi "Banesat e YU-Programit". Banesa ndodhet kati i pare dhe ka keto karakteristika:
- Dhome dite
- Kuzhine dhe trepezari
- Dhome gjumi
- Banjo
- Shpajz
- 2 Ballkona

Banesa ka nje shtrirje te konsiderueshme pergjate objektit, ndriçim me orientim perendimor, te pa penguar. Ka afer te gjitha sherbimet e nevojshme si dhe fushen per femije, ngrohje qendrore prej qytetit, e favorshme per famije te vogel ose çifte me kohezgjatje afat te gjate
R1461
Informata me shume:
049411272, Facebook: Rozi Patundshmeri
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione