BANESA AFAT SHKURTËR ME QIRA - QENDËR-PRISHTINË

45 EUR /ditë

Jepet me qera nga: VALDET 26 Pri 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Apartamente në Prishtinë për kohë të gjatë dhe të shkurtë, të mobiluara plotsisht me çmime të volitshme .

Mund te na gjeni ne faqen zyrtare
www.dodonaapartments.com

Dhe gjithashtu në Facebook
facebook.com/dodonaapartments

Lokacioni
Adresa:
Rruga: Tringë Smajli 40/60
10000 Prishtina, Kosovo
MBRAPA HOTEL SIRIUSIT

ÇMIMI DHE OFERTA
• Çmimi ditor: €45/night
• Çmimi javor: €/week
• Çmimi mujor me marrveshje

KARAKTERISTIKAT:
•SIPERFAQJA 67 m2
•2 DHOMA
•KUZHIN
•BALKON
•BANJO
•KORIDOR
•TAVOLIN NGRENIE
•FRIGORIFER
•SHPORET TE RRYMES
•MAKIN TE RROBAVE
•NGROJE QENDRORE


PAISJET SHTES QE POSEDON APARTAMENT
•FLAT SCREEN TV (KUJTESA)
•WI-FI
•TUALET
• ASHENSOR
• PEGULL DHE BORDI I HEKUROSJES
•QASJE PER HENDIKAP
•THARSE FLOKESH
•VARESE RROBASH
•PESHQIRA
•MBULOJA
•SHAMPON
•LETER TUALETI
•PARKING NE GARAZH
•UJ 24 OR NE DITE

JEMI TE INTERESUAR TE BASHKPUNOJM ME TE GJITHA
AGJENSIONET QE MERREN ME QIRA, Ju dote fitoni 10% te shumes FINALE ,per qdo klient qe sillni per koh te shkurt ne Dodona Apartments, kurse per koh te gjatë si pas marrveshjes.

Me Respekt!
Dodona Apartments

NA KONTAKTONI
Mob 📞 +383(0) 49 49 44 49
VIBER +383 49 49 44 49
whatsApp +383 49 49 44 49
web: www.dodonaapartments.com
E-mail:✉ info@dodonaapartments.com
Faleminderit për bashkpunim

PER ME SHUM INFO VIZITONE WEB FAQEN TON
www.dodonaapartments.com
www.DodonaApartments.com
www.DodonaApartments.com
www.DodonaApartments.com
VALDET
049494449


WhatsApp:
045666656
Leaflet
Në fillim