banesa e leshuar nga"Ecoimpex"

230 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Ecoimpex 12 Tet 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
leshohet banesa me qira e cila ka 45m2 te ish Sllovena esport,afer parkut te qytetit.Ka nje kuzhin, nje banjo,dhe nje terase.Eshte e mobiluar dhe ka nxehje qendrore.
Ecoimpex
045502040
Leaflet
Në fillim