Banesa esht nxon

260 EUR /muaj

Jepet me qera nga: besi Sot 02:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Banesa nuk esht e lir


Leshoj banesen ekskluzive me qera ne lagjen e spitalit (mati 1). afer SuperVives, rr.Beqir Kastrati.
------------------------------------------------------------
Kati i 4-të me 67m2 banim. Orientim te mire.
Banesa posedon;
-Dhome dite me kuzhine.
-2 Dhoma fjetje.
-Banjo.
-Ballkon.
E mobiluar komplet me mobilje te reja,lavatriqe, makin per lajen e eneve, ekstra e rregulluar. Banesa eshte e re, e pastert dhe shumë e ngroht gjat dimrit. Banesa ka edhe garazhen personale.

Çmimi 260euro.

------------------------
P.S.
Nuk bashkepunojm me agjensione
Banesa nuk leshohen per studenta,


banes banes me qira, me qira banesa, mati 1, lagjja e spitalit.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione