Banesa ipet me qera ne Prishtine

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Banesa 07 Qer 06:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Ipet banesa me qera me siperfaqe reth 78m2 kati i pare me ket perberje : 2 Dhoma gjumi të mobiluara 1 Sallon apo qëndrim ditor i kompletuar 1 Kuzhinë e kompletuar me elemente të nevojshme 1 Banjo te kompletuar 1 Ballkon rrethë 40 m2 Banesa është në gjendje të rregullt, me kushte luksoze Ujë dhe nxemje 24 ore te pamvarur prej termokosit lifti parku per femij Internet dhe kabllovik. Jam i interesuar për ndonjë qiramarrës serioz i cili mirëkupton kushtet dhe rregullat e qiramarrjes. Për informata të mëtutjeshme apo vizitë banesës mund të thërrisni në telefon në çdo kohë.. Depozita e obliguar Tel 044 506 180 ose 045 898 975
Leaflet
Në fillim