banesa leshohet nga"Ecoimpex"

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Ecoimpex 12 Tet 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
leshohet banesa me qira ne lagjen 'Dardania',afer shkolles se Dardanis.Objekti eshte i ri dhe ka kushte shum te mira.
Ecoimpex
045502040
Leaflet
Në fillim