BANESA ME PAMJEN ME FREKUENTALE NE PRISHTINE ME QE

500 EUR /muaj

Jepet me qera nga: XXXXXX 09 Shk 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Ipet banesa me qera ne qender te prishtines ne rrugen "Fehmi Agani" perball agjensionit Turkish airlines .E posa renovuar dhe e rregulluare me te gjitha te reja full extra . Banesa posedon 60m2 . Rradhitja e baneses : Koridore , banjo , sallon me kuzhine te hapura stil europian , dhome gjumi dhe terase. Banesa ka pamje nga te dya ante ka pamje atrakrive . Banesa posedon : Ngrohje qendrore , klimatizime , uje 24h , posedon rezervare 500 l uje , kuzhina eshte me te gjitha plus enlarse , banjo posedon : gjakuz, masazher , radio , cd etj. Banesa leshohet per nderkombtar ose per zyre per me shume info konakto ne nr tel: 044 59 59 18
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione