Banesa me qera Pejton(Prime) Prishtinë

650 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Prishtina real estate 11 Sht 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj


Renditja | Sallon dhe Kuzhin bashkangjitur me ballkon
Dhome 1 | Dhoma 2 |
Koridor | Ballkon |
Banjo 1 | Banjo 2 |

Arkitekturë moderne, e pështatshme për banim ,ambient komod dhe shumë i qetë,pamje dhe ndriqim, lidhje te mira me gjithë qytetin, ka dy dhoma gjumi, sallonin te bashkangjitur me kuzhine dhe ballkon e mobiluar.

Cmimi 650.00 Euro

Për më shumë informata:
✆ +383 45 99 05 99
Prishtina real estate
045990599
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione