BANESA ME QIRA NE DARDANI MBI KURRIZ

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DRENI Sot 12:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DRENI
BANESA ME QIRA NE ULPIANE E RENOVUAR DHE MOBILUAR 0 EUR
BANESA ME QIRA NE MATI 1 TE SHKOLLA PAVARESIA 300 EUR
BANESA ME QIRA NE BREG DIELLIT 200 EUR
BANESA ME QIRA PA MOBILE-ZYRE 240 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Leshohet banesa me qira ne Dardani mbi kurriz ,banesa gjindet ne katin e 14 dhe posedon:

-Sallon kuzhine
-dhome gjumi
-koridor
-banjo
-ballkonPer me shume info:


+383 44 300 072 ( Viber / WhatsApp )


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI
DRENI
AGJENSIONI I SHITBLERJEVE DHE QIRADHENJEVE PER SHTEPI ,BANESA ,LOKALE TROJE ETJ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
MBRAPA TEATRIT KOMBETAR DHE BANKES TEB Tregoje në hartë
044 300 072
DRENI
  Online
044 300 072
Leaflet
DRENI
ZYRE ME QIRA TE 4 LLULLAT-QENDER 500 EUR
LOKAL ME QIRA NE LAGJEN DODONA 350 EUR
BANESA ME QIRA NE ULPIANE E RENOVUAR DHE MOBILUAR 0 EUR
BANESA ME QIRA TE QAFA 300 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione