BANESA ME QIRA NE DRAGODAN TE TREGTIA

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DRENI Sot 13:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DRENI
BANESA ME QIRA NE MATI 1 TE SUPER VIVA+garazhd 330 EUR
BANESA ME QIRA  NE TOPHANE 250 EUR
BANESA ME QIRA TE SANTEA 300 EUR
SHITET BANESA NE DRAGODAN 950 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Leshohet banesa me qira Adresa:Ahmet Krasniqi-Dragodan -Arberi Prishtine Banesat e Tregtis Banesa posedon: Qendrim Ditor Kuzhine Dhome Gjumi Banjo Ballkon

Per me shume info:


+383 44 300 072 ( Viber / WhatsApp )


. GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI
DRENI
AGJENSIONI I SHITBLERJEVE DHE QIRADHENJEVE PER SHTEPI ,BANESA ,LOKALE TROJE ETJ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
MBRAPA TEATRIT KOMBETAR DHE BANKES TEB Tregoje në hartë
044 300 072
DRENI
  Online
044 300 072
Leaflet
DRENI
SHITEN DY BANESA NE FUSHE KOSOVE TE STACIONI I POLICISE 500 EUR
BANESA ME QIRA NE FUSHE KOSOVE TE BANESAT E CIMES 170 EUR
BANESA ME QIRA NE DRAGODAN TE MERIDIJANI 300 EUR
BANESA ME QIRA NE MATI 1 TE SHKOLLA PAVARESIA 300 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione