BANESA ME QIRA NË SHESHIN "ZAHIR PAJAZITI"

350 EUR /muaj

Jepet me qera nga: NAS 27 Korr 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Lëshoj banesën me qira në Sheshin "Zahir Pajaziti".
Banesa gjendet në katin e 3 me një sipërfaqe prej 60m2 dhe është e pamobiluar.
Çmimi:350

Na kontaktoni në:
+38345613007
+38349670007
Leaflet
Në fillim