BANESA ME QIRA PËR NDËRKOMBËTAR

400 EUR /muaj

Jepet me qera nga: NAS 28 Korr 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Banesë me qira në Ulpianë tek Llesna për ndërkombëtar.
Banesa ka sipërfaqe 92m2 dhe ka këtë renditje:
2 Dhoma gjumi
Sallon
Kuzhinë me trapezari
Garderob
Korridor
Banjo
Tualet
Ballkon
Shpajz dhe po ashtu ka nxemje qendrore nga Termokosi.
Banesa gjendet në katin e katër dhe është komplet e mobiluar.
Çmimi:400 Euro/në muaj

Na kontaktoni në:
+38345613007
+38349670007
Leaflet
Në fillim