Banesa me qira per Zyre ne Aktash !DELTA

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 14:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Ofrohen 3 banesa me qira per zyre ne Lagjen "Aktash"

Banesat jane me siperfaqe te ndryshme: Kati i 2-te ka siperfaqe prej 145m2 posedon: Hapsire te madhe pune me kuzhine (e cila montohet), 2 njesi pune, banjo/wc, depo, dhe terace prej 30m2 me pamje nga rruga. Kati i 4-te ka siperfaqe prej 90m2 posedon: Hapsire te madhe pune me kuzhine, 2 njesi pune, banjo/wc dhe ballkon. Kati i 7-te ka siperfaqe prej 108m2 posedon: Hapsire te madhe pune me kuzhine, 2 njesi pune, banjo/wc dhe ballkon. Cmimi sipas mareveshjes

Kodi: 43953

049 445 711
044 556 777

048 556 777
049 157 113
DELTA Patundshmeri
Real Estate Delta - Agjensioni për patundshmëri Delta Shitje, blerje dhe qiradhënje të banesavë, shtëpive, hapësirave afariste dhe objekteve afariste. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ofron shërbime të shpejta dhe efikase në shit-blerjen dhe qiradhënien e të gjitha llojeve të paluajtshmërisë, si: shtëpi, banesa, lokale, troje dhe depo. Agjencioni Për Patundshmëri Delta ka filluar me shërbimet e saja që nga viti 2012 me një staf të suksesshëm cili rezulton suksesin e tyre duke qënë gjith keto vite në laminë e patundshmërisë, duke e parë zgjerimin e sektorit të patundshmërisë me qëllimin e vetëm për ofrimin e shërbimeve profesionale, kursimin e kohës per klientët-pronarët dhe asistimin deri në finalizimin e marrëveshjeve. Agjensioni Delta ofron banesa në shitje dhe me qera të cilat ndodhen në lagje të ndryshme të Prishtinës dhe rethina. Një numër i madh i shtëpive dhe tokave në shitje dhe me qera poashtu gjenden në rrethinën e Prishtinës. Delta patundshmëri ofron edhe lokale afariste, depo në shitje dhe me qera, gjithashtu edhe zyra të ndryshme të cilat i plotësojnë nevojat e klientëve. Të gjitha banesat dhe shtepitë që ofrohen me qera apo në shitje janë të gatshme për banim, poashtu edhe zyrat afariste i kemi të gatshme për të filluar me punë. Ne besojmë në thënien për të pasur një shtëpi është pasuri, me një qëllim që të keni rehati financiare dhe qetësi shpirtërore. Shtëpitë, banesat, lokalet afariste, tokat dhe depot që ofrohen nga kompania Delta patundshmëri mund ti gjeni në faqen tonë në Facebook, apo në shitoren tonë në merrjep.com. Gjithashtu mund të na vizitoni në zyren tonë në rruga Bajram Kelmendi në Prishtinë. Nëse keni nevoj të blini, shisni, apo të jepni me qera shtëpinë, banesën tuaj apo lokalet e juaja afariste ju lutemi na kontaktoni në: Tel / Viber :+38349157113 E-mail: delta-ks@outlook.com https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr. Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38348556777
https://www.facebook.com/DeltaAgencyy
DELTA Patundshmeri
049445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet per Shitje Lokali 49m2 ne Dardani ! DELTA 88 000 EUR
Ofrohet me qira banesa 180m2 ne MATI 1 !DELTA 1 250 EUR
Shitet banesa 73m2 ne Ulpiane!DELTA 85 000 EUR
Shitet lokali 55m2 ne qendren Tregtare Narte! 2 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione