BANESA ME QIRA PËRBALL ISH EULEX-IT

700 EUR /muaj

Jepet me qera nga: NAS 27 Korr 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
2
Adresa
Përball ish EULEX-it
Sipërfaqe
80 m2
Komuna
Prishtinë
Lëshohet banesa me qira përball ish EULEX-it.
Banesa gjendet në katin e parë, me një sipërfaqe prej 80m2 dhe është tërësisht e mobiluar dhe e gatshme për banim.
Çmimi:700

Na kontaktoni në:
+38345613007
+38349670007
Leaflet
Në fillim