Banesa me qira

Jepet me qera nga: Jeton 29 Korr 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Store
Numri i dhomave
Leshoj dy banesa me qira ne lagjen Lakrishte. Banesat jane te mobiluara me nga dy dhoma gjumi salloni dhe kuzhina. Banesat jane me ngrohje qendrore.
Jeton
Leaflet
Në fillim