banesa perdhese me qirra

110 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Art 7 12 Tet 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
banesa perdhese me qirra

eshte e mobiluar, munde te qendrojn deri ne dy veta
permban nje dhome dhe WC

qmimi eshte fiks, per me shum kontaktoni ne 049 179 338
Leaflet
Në fillim