Banesa te sheshi Leshohet me qera

Jepet me qera nga: Fatbardha 18 Tet 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ne zemër te Prishtines tek Sheshi ‘Zahir Pajaziti’ permbi Matisse leshohet me qera.
Banesa ofron pamje kah Bibloteka Kombetare dhe kah Swiss Diamond Hotel Prishtina.
Banesa me standarde Skandinave perparsi ka per Qifte dhe Nderkombetare.
Posedon: Nje dhome gjumi
Sallon me kuzhine
Banjo
Dy ballkone njeri me pamje kah bibloteka,tjetri kah Swiss-i
Extra: Posedon makin per larje enësh,per larje rrobash, Dyshek Dormeo per fjetje, Tv me Netflix Samsung , Wifi dhe mikrovalë.
Eshte ne zemer te Prishtines,pa pas nevoje me perdor Taxi per m’i kry punt kah Qendra ....!
Kati 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim