banesa

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Amet 10 Tet 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Banesa gjindet ne Lagja e Spitalit , esht ndertes e re gjitha mobiljet jan te reja . Banesa esht e pershtatshme per familjar si dhe per studenta qe vijojn ligjeratat ne fakulltetin teknik dhe atë te mjeksis .
Leaflet
Në fillim